Yeni Sayfa 1     
SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ SATIŞLAR TOPTAN/PERAKENDE DİR KEYİFLİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ  |   PTT ile kapıda ödeme  |   İTO İSTANBUL TİCARET ODASI ÜYESİYİZ  |   SİPARİŞLER AYNI GÜN SEVK EDİLİR  |  
Site İçi Arama :
 
ÜYE GİRİŞİ
Ürün Grupları
BAKIR Cezve ve diğer mamüller
Balık Tavaları
Büskivit /Kuabiye yapma makinası
ÇATAL, Kaşık, Bıçak Takımları
ÇAY Tepsileri & ÇAY Setleri
ÇAY kazanları
ÇAY Tabakları ve Şekerlikleri
ÇAYDANLIKLAR
Çelik TENCERELER
ÇELÍK çeyiz Tencere setleri
CEZVE Takımı
ÇİĞKÖFTE Legeni/ TEPSİSİ
DÜDÜKLÜ Tencereler
DOLMA sarma makinası
Elektrikli Cezve /Kahve makinası
EMAYE Çaydanlıklar
ELMA soyma makinası
ERİŞTE VEMANTI KESME MAKİNASI
Fındık /ceviz kırma makinaları
GRANİT / SERAMİK Tencere ve Tavalar
HAMUR Yugurma & AÇMA Makinaları
Haşhaş/Bulgur/ Baharat ögütme makinaları
İÇLİ KÖFTE / Et kıyma makinaları
IZGARALAR
KATMER Sacı
KAVURMA Sacı
KEK PASTA Tenceresi
KORKMAZ OUTLINE / KAMPANYA
Künefe Tabagı
Mantı & Kuskus Tencereleri
MUTFAK Aksesuarları
OCAKLAR
Patlıcan /Biber /Kestane közlame
Pizza Tavaları
PORTAKAL / MEYVE SUYU sıkan makinalar
RONDO & BLENDER ÇEŞİTLERİ
Sahanlar
Sanayi MİKSER / BLENDER
SALÇA MAKİNASI
Self servis / Yemek Tabakları 5 li
SEFERTASI/YEMEK TAŞIMAKABI
SEMAVERLER
Su Isıtıcı
Tavalar
TENCERELER
TERMOSLAR
TOST tavaları
TOST makinası çeşitleri
YEMEK TERMOSU

Bizden Haberler
Yeni Ürünler
bugday,arpa,bulguröğütme makinası
Çift tsaraflı buharda pişirme tavası yuvarlak 36
LPG GAZLI Piknik ızgara / mangal
En Çok Satılan Ürünler
Atlas 150 ek parça 1 mm capellini
ocak üstü barbekü
Balık ve Börek tavası no 30

 • Atlas 150 ek parça  1 mm   capellini
  Atlas 150 ek parça 1 mm capellini
  265,50 TL (KDV Dahil)
 • elma soyma makinası
  elma soyma makinası
  0,00 TL (KDV Dahil)
 • Fındık /Ceviz Kırma makinsı
  Fındık /Ceviz Kırma makinsı
  47,20 TL (KDV Dahil)
 • bugday,arpa,bulguröğütme makinası
  bugday,arpa,bulguröğütme makinası
  206,50 TL (KDV Dahil)
 • Yemek Termosu paslanmaz çelik 1,8 lt 3 lü
  Yemek Termosu paslanmaz çelik 1,8 lt 3 lü
  247,80 TL (KDV Dahil)
 • Bilge 10 lt güveç DüdüklüTencere
  Bilge 10 lt güveç DüdüklüTencere
  153,40 TL (KDV Dahil)
 • İmperia Erişte Kesme Makinası Motoru
  İmperia Erişte Kesme Makinası Motoru
  991,20 TL (KDV Dahil)
 • CROWN ÇAY OTOMAT ÇİFT DEMLİKLİ 7LT
  CROWN ÇAY OTOMAT ÇİFT DEMLİKLİ 7LT
  0,00 TL (KDV Dahil)
TARAFLAR:

Bir tarafta, Mimar Sinan Cad. No:7 Süleymaniye – Eminönü / İstanbul adresinde muhkim AYSAN EV GEREÇLERİ  (Bundan sonra AYSAN olarak anılacaktır), Diğer tarafta sanal mağazadan alışveriş yapan veya üye olan Sanal Mağaza Müşterisi (Bundan sonra SMM olarak anılacaktır) bu sözleşmenin taraflarını oluşturmaktadır.

SÖZLEŞMENİN BAŞLAMASI

SMM Sanal mağazadan herhangi bir hizmet aldığı yada sipariş verdiği andan itibaren müşteri bu sözleşmenin her maddesine uymayı süresiz olarak taahhüt etmiş sayılır.

TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

1. Üye kayıt formu ve sipariş formunda bulunan bilgilerin doğru olmadığı veya bu bilgilerin noksan olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı SMM kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluğu olduğunu SMM kabul eder.

2. SMM, sanal mağaza içinde ortak kullanım alanlarında kullandığı kişisel düşünce ve fikirlerin tüm sorumluluğu kendisine ait olduğunu kabul eder. Bu tip yazılardan kaynaklanacak tüm sorunlardan AYSAN sorumlu tutulmayacaktır.

3. SMM, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı ve ahlak dışı mesajlar göndermemeyi kabul eder.

4. SMM, Diğer kullanıcıların servisi kullanmasını etkileyecek tehdit ve taciz etme durumundan kaynaklanabilecek AYSAN ' ın tüm zararlarından sorumlu olup bu konudaki talepleri karşılamak zorundadır.

5. SMM, Ortak kullanım alanları dahilinde kişi yada kurumlara ait ürünlerin reklamını ve satışını AYSAN 'dan izin almadan yayınlamamayı kabul eder.

6. AYSAN, üyelerinin servislerden yararlanması için gerekli olan dosyaların, mesajlarının veya programların tamamını veya bir kısmını yedekleme veya silme yetkisine sahiptir.

7. AYSAN, herhangi bir zaman dilimi içinde verdiği hizmeti belirli bir süre veya tamamen durdurma hakkına sahiptir. Böyle bir durumun oluştuğu durumlarda AYSAN özel üyeleri ve üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

8. AYSAN, servislerinin zamanında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, servis kalitesinin beklentilere cevap vereceğini taahhüt etmez

9. SMM sanal mağaza içerisinden başka web sayfalarına otomatik olarak geçiş yaptırılabilir, bu şekilde geçiş yaptırılan SMM geçiş yaptığı sitenin içeriğinden AYSAN’ı  sorumlu tutmadığını kabul eder.

10. AYSAN, sanal mağazada satışını yaptığı ürünlerin ürün kodunu herhangi bir bilgi vermeksizin değiştirebilir. Bu sebepten doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir.

11. AYSAN, sanal mağazada sattığı ürünlerin stokları , kendi stokları ile sınırlıdır. AYSAN stoku bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi bütün veya kısmi olarak iptal ederek, sipariş tutarının teslim edilmeyen kısmı kadarını müşteri hesabına iade etme hakkına sahiptir.

12. AYSAN, mağaza içinde bazı bölümleri şifreli olarak girilebilen bölümler haline getirme hakkına sahiptir ayrıca önceden üyelik gerektirmeyen bölümleri üyelik gerektiren bölüm haline çevirebilme hakkına sahiptir.

13. AYSAN , dışardan satın aldığı veya kendi çalışmalarıyla elde ettiği yazılım, belge, bilgi, grafik ve benzeri eserlerin mülkiyetine sahiptir. Bu mülkiyetten doğabilecek telif hakları yalnızca AYSAN' a aittir.

14. SMM' si ve kayıtlı üye müşterilerinin tasarladığı ve kendi isteği ve iradesi ile yayınlanması için sisteme yüklediği belge, bilgi, grafik ve benzeri tüm eserlerin yayınlanması ve AYSAN tarafından başka bir adrese taşıma hakları AYSAN 'a aittir. Ayrıca bu eserlerin başka kullanıcılar tarafından kopyalanması veya başka adreslerde yayınlanmasından AYSAN hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

15. AYSAN, sattığı ürünlerde üretici firma garanti mevcutsa aynen SMM 'sine yansıtmaktadır. Ürünün garantörü AYSAN değil, üretici firmadır. AYSAN ürünün arızalı olduğu durumunda SMM ile üretici firma arasında bağlantıyı sağlama ile yükümlülüğü sona ermektedir.

16. Sitedeki ürünlerdeki vergilendirme oranları farklı olduğundan dolayı sitede görünen fiyatlar KDV hariç olarak verilmiştir. Vergilendirme işlemi alışveriş sonunda yapılmaktadır. Vergi oranlarındaki değişiklik aynen SMM'ye yansıtılır.

17. Malzemenin nakliye ücreti aksi belirtilmedikçe SMM'ye aittir. SMM özel bir istek belirtmedikçe malzemeler anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilir. Müşteri kargo şirketi ile AYSAN arasındaki nakliye ücretlerini kabul eder.

18. AYSAN, yapılan sözleşmenin kapsamı dışında gerçekleşebilecek kanuni değişikliklerden kaynaklanabilecek her türlü işlem aynen sözleşmeye yansıtılır.

19. SMM 'si ve üyesi alışveriş sonrası ve bu sözleşmeden doğacak ihtilaf durumlarında, AYSAN'ın defter kayıtları ve bilgisayar kayıtlarının bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul eder. SMM, AYSAN'un kayıtlarına her türlü itiraz ve bunların usule uygun tutulduğuna yemin telif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

20. Bu sözleşmenin uygulamasından kaynaklanacak ihtilaf hallerinde İstanbul Mahkemeleri ile icra müdürlükleri yetkili olacaktır.

21. AYSAN istediği zaman tek taraflı olarak bu sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa | Hakkımızda | İndirimdekiler | Yeni Ürünler | Kullanım Şartları | Hizmet Sözleşmesi | Gizlilik İlkeleri | İletişim
Aysan Ev Gereçleri Şamdancı Sok. No:2 Gülhan girişi. Süleymaniye – Eminönü / İstanbul Tel: (0212) 527 04 50